Vinyasa jooga - City Yoga Stuudio

Esmaspäeviti 17.30-18.55 juhendab Piret Laasik
Neljapäeviti 17.30-18.55 juhendab Piret Laasik

Alates 14.06.2019 Reedeti 9.15-10.30 juhendab Piret Laasik

Vinyasa jooga City Yoga stuudios Tallinnas

Vinyasa on füüsiline joogatund, milles olen ühendanud viimase kümne aasta jooksul praktiseeritud ja õpitud teadmised manuaalteraapiast, erinevatest massaažitehnikatest ning joogastiilidest. Vinyasa jooga tunnis on rõhk keha liikuvuse parandamisel, lihaste tugevdamisel, koordinatsioonil ning keha-meele koostööl. Vinyasa jooga ei sea reegleid ega pane piiranguid, iga tund on õpetaja looming ja kummardus õpilaste ees.

Joogatunni eesmärk on individuaalne lähenemine poosidele ehk asana’tele (jah, isegi grupitunnis), sest inimesed on juba sünnipäraselt erinevate eeldustega!

Tund sobib nii algajale kui ka edasjõudnule. Iga algus pakub teinekord väljakutseid, kuid minu kogemus joogaõpetajana on näidanud, et imed võivad juhtuda juba pärast nelja joogamatil veedetud tundi. Keha muutub liikuvamaks ja jõudu tuleb juurde. Kõige olulisem on siiski teekond ja usaldus selle suhtes, mis meie teele satub. Pole vahet, millal teekonda alustad. Oluline on see, et Sa alustad.

Vinyasa jooga tund sobib hästi:

* Kontoritööst tingitud pinges õlavöötme, probleemsete randmete ja “kinnise” kehaga joogatajale;
* Inimesele, kes pole varem sporti teinud;
* Joogamaailmas esimesi samme tegevale joogatajale;
* (Harrastus)sportlasele. Jooga muudab keha liikuvamaks ja lõdvestab pinges lihaseid;
* Toetuseks erinevatest vigastustest taastumisel;
* Tavalisele inimesele, kes soovib iseennast paremini tundma õppida ja oma elukvaliteeti paremaks muuta.

Mida teeme Vinyasa jooga tunnis?

Tundi alustame Paranayama’ga (hingamisega), et suunata tähelepanu just praegusesse hetke. Liigume edasi liigeste soojendamise juurde, seejärel võtame ette lihastoonust tõstvad joogapoosid ning venitused. Praktiseerime ise-ka-ei-usu-et-oskan poose, luues läbi selle enesekindlust ja jah-ma-sain-hakkama tunnet. Tunni teises pooles pühendume Mindfulness meditatsioonile ning tunni lõetame Savasana ehk lõpulõdvestusega.

Vinyasa jooga tunnid toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti algusega 17.30 City Yoga stuudios (Niine 11), mille asutajaliige ja üks omanikest olen alates 2015. aasta septembrist.

Oled väga oodatud just sellisena, nagu oled. Jooga ei eelda Sinult mitte midagi!

Piret Laasik
piret@cityyoga.ee
5253948

Registreeri tundi

City Yoga stuudio asub Niine 11, 4. korrus.