City Yoga joogaõpetajad | Parim jooga Tallinnas
Õpetajad

Õpetajad

Joogastuudio City Yoga pakub Tallinna inimesele võimalust leida endale sobiv viis, kuidas tulla linnakärast iseendasse, olenemata sellest, kes ta on (mees, naine, noor, vana, painduv, paindumatu, peapealseisev või maadligi hoidev, vallaline, perega, eestlane, välismaalane, harrastaja, algaja, mediteerija või mitte, otsija, sooritaja, traditsioone või uudsust hindav).

City Yoga stuudio õpetajad
Avely Ahtma

Avely Ahtma

Vinyasa & rasedate jooga õpetaja / stuudio asutaja

Avely Ahtma

Avely Ahtma

Vinyasa & rasedate jooga õpetaja / stuudio asutaja

Miks ma teen joogat?
Jooga võimaldab mul järgida lihtsat põhimõtet, mis on saatnud mind kogu elu - "Terves kehas terve vaim." Jooga annab mu kehale ilusa vormi ja tugeva tervise. Samas hoiab jooga tasakaalus minu aeg-ajalt ärevaks muutuvat meelt.

Miks ma õpetan joogat?
Esimesed ette painutuses varba puudutused, sillad, spagaadid ja peapealseisud- need on kirjeldamatud kogemused igaühe jaoks. Võimalus seista sellel erilisel hetkel õpilaste kõrval ja saada osa sellest vaimustusest, toob mind ikka ja jälle tagasi matile joogat jagama.

Kaidi Laur

Kaidi Laur

Joogaga iseendani õpetaja / stuudio asutaja

Kaidi Laur

Kaidi Laur

Joogaga iseendani õpetaja / stuudio asutaja

Miks ma teen joogat
Jooga tarkus sõna otseses mõttes v a i m u s t a b mind. Minu jaoks võtab jooga kokku kõik, mis elus on oluline. Jooga loob silla keha, meele ja hinge vahel. Nagu tikk, mis vaimse, füüsilise tervise ning elu mõtte kokku liidab. Kui sa oled endaga kooskõlas, siis sa oled kogu maailmaga kooskõlas. Nii lihtsalt on. Kes siis ei taha eluga kooskõlas olla?

Miks ma õpetan joogat
Samuti ma õpetan vaimustusest. Mitte ainult sellepärast, kuidas jooga füüsilisele kehale ja vaimsusele mõjub, vaid ka sellepärast, et mulle päriselt päriselt meeldib inimene. Inimene on nii põnev ja vägev looming. Minu kogemus on, et jooga annab õigustuse ja aja iseendaga kohtuda. Ja, kui sa lõpuks endaga kohtud, siis sa koged seda sama, mida mina ruumi ees kogen, et iga inimene on uskumatult unikaalne ja ilus ja eriline, olenemata tema päevast, tegemistest või tegemata jätmistest. Suures tänutundes imestan, kui näen, kuidas inimeste kehad tasapisi joogaga muutuvad, kuidas nende silmadesse tekib sära ning avastamisõhin, mis väljendub enda armastamises. Nende silmade, sära ja armastuse pärast ma õpetangi.

Veronika Tugo

Veronika Tugo

Ashtanga Moneky jooga õpetaja

Veronika Tugo

Veronika Tugo

Ashtanga Moneky jooga õpetaja

Miks ma teen joogat?
Ma teen joogat, sest iga kord, kui astun matile, toob see mind koju, iseenda juurde. Mulle meeldib endaga koos olla, kuulata ennast, tunnetada liikumist, mis toimub mu kehas ja vaimus. Mulle meeldib märgata muutuseid enda sees ning just need väikesed sensatsioonid teevad iga tunni eriliseks. Poosides hingan sisse rahu, välja mured ning kahtlused. Jooga ühendab mind iseendaga ning toreda boonusena saan kaasa tervise ja ilu.

Miks ma õpetan joogat?
Mõistan, et alguses võib olla raske leida üles oma õpetaja. Joogat õpetatakse tänapäeval igal pool. Kuidas valida õige tee ja leida inimene, kes ütleb sulle õigeid sõnu? Sõnu, mida sa just sel hetkel vajad. Õpetajat, kes toob sulle näiteid, mis teevad asjad selgeks ja lihtsaks. Mul väga vedas, sest leidsin kohe alguses õiged õpetajad. Tänu neile püsisin valitud teel. Võib olla kellelgi veab ka minuga. Ma õpetan joogat, sest usun, et viis, kuidas mina seda teen ja sõnad, mida mina oskan öelda, võivad avada ukse joogasse veel mõnele inimesele, näiteks sinule.

Iga hommik on uus võimalus. Tee, mis on oluline. Sina oled oluline. Tee, mis on oluline sulle!

City Yoga väärtused

City Yoga on stuudio, kus saavad kokku linnakära ja sisemine rahu, anonüümsus ja personaalsus, valiku rohkus ja isiklik sobivus, keha ja hing, pea ja süda, kaos ja kord, füüsiline ja mitte füüsiline, küsimused ja vastused.